Bugun...
İhsaniye de vatandaştan AKP ye kutulu protesto

07.03.2014 tarihinde yayınladığımız haber sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. 

http://www.dogerhurhaber.com/Ihsaniye/4053-Ihsaniye-de-vatandastan-AKP-ye-kutulu-protesto-VIDEO.html

Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün seçim çalışmaları için İhsaniye Belediye Başkan Adayı Lokman Ekici'yi ziyeret etti. Milletvekili Halil Ürün beraberinde İl Genel Meclis Üyesi Hilmi Tiril, Ak Parti İhsaniye İlçe Başkanı Ayhan Uylaş, İhsaniye Belediye Başkan Adayı Lokman Ekici ve partililer ile esnaf ziyareti gerçekleştirdiği sırada kısa bir süre önce AKP den istifa ederek CHP ye katılan İhsan Yaşık tarafından ayakkabı kutusu fırlatılarak protesto edildi.

İhsan Yaşık  Akp Milletvekilline "Sayın vekilim İhsaniye'de adliye kalmadı, Halk Bankası kalmadı, şube kalmadı daha ne istiyorsun bakanım. Vekilim 10 senedir ne yaptınız. Ne yaptınız İhsaniye'ye? 10 yıldır Ak Parti orda  duruyor ne yaptı, bize ne verdiniz? " diyerek tepkisini gösterdi.

Tepki karşısında geçikmeyen Milletvekili Ürün "Hayır bu soruyu Halit Başkana sorun." dedi.

Bu esnada partililer kameraların çekimlerinden rahatsız oldular.

AKP İhsaniye İlçe Başkanı Ayhan Uylaş'ın konuya girmesi sonrasında yaşık tekrar "10 yıldır İhsaniye'ye ne yaptını diyerek tepki gösterdi. Daha konuya İGM Üyesi Hilmi Tiril'in girmesi ile ortam gerildi.

İhsan Yaşık Konuya karışan AKP İGM Üyesi Hilmi Tiril'e "Sen ne diyon Hilmi Tiril?Traktör diyon şunu bunu diyon. Sen benim eniştemsin.Senin büyük hırsız olduğunu ben biliyorum ." dedi.

Olay karşısında sinirlenen AKP afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün " Böyle düzenmi olur? bi dakka, bi dakka diyerek sesini yükseltip Yaşık'a döndü.

ÜRÜN'DEN YAŞIK'A ALKOLLLÜ MUAMELESİ YAPTI BUNUNLADA YETİNMEDİ TERBİYESİZ DEDİ

Akp Milletvekili Halil Ürün ile İhsan Yaşık arasında geçen diyolog şöyle gelişti.

Yaşık'ın elini sıkan Ürün "Ben sana gelmişim değilmi kardeşim."

İhsan Yaşık " Hoşgeldin SAYIN VEKİLİM" dedi.

Ürün "bak alok promil seviyen yüksekse bilelim"

"Ayakkabı kutusu attın tebessüm ettim. dedi. Yaşık bu sırada söze girerek bu heryerde atılıyor dedi.

Bunun üzerine sinirlenen Milletvekili Ürün "Her yerde atılmıyor sadece kendini bilmez densizler atıyor. Edepsizler atıyor. dedi.

Yaşık ise "Biz edepsiziz öylemi " diyerek karşılık verdi.

Ürün "Evet şuan yaptığın edepsizlik. Senin dükkanuna gelen misafire bu yapılmaz. Benim ayakkabı ile ne işim var oğlum? dedi.

Yaşık buna karşılık "Sizin partinizin ayakkabı kutuları ile işi var " diyerek sözünü bitirdi.

Sinirlenen Milletvekili Halil Ürün'ü partililer ve vatandaşlar konuşmaması ve ayrılmaları konusunda uyardı. Bunun üzerine AKP Milletvekili Halil Ürün verilen tepkiye karşılık cevap veriyorum demokratik hakkımı kullanıyorum ben bi şey yapmıyorum ki dedi. AKPliler daha sonra  seçim çalışmasını sonlandırarak teşkilata geçtiler.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YUKARI